Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mini-czat

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat
18:51-- stasia: «link»
5:15-- Wiktor Wierzbicki: Już dawno tak długo nie łaziłem po Augustowie.
18:19-- stasia: «link»
3:35-- Wiktor Wierzbicki: Radosnego świętowania oraz błogosławieństwa od Zmartwychwstałego życzy Wiktor Wierzbicki.
5:33-- wojtek: Pogody, słońca, radości,
w niedzielę dużo gości,
w poniedziałek dużo wody
- to dla zdrowia i urody.
Dużo jajek kolorowych,
Świąt wesołych oraz zdrowych! życzy Poleska :)
5:32-- wojtek: Pogody, słońca, radości,
w niedzielę dużo gości,
w poniedziałek dużo wody
- to dla zdrowia i urody.
Dużo jajek kolorowych,
Świąt wesołych oraz zdrowych!
11:05-- Wierzbicki: Jednak UNIBEP będzie budował drogę z Ostrowia do Góran - marna szansa że zrobi to dobrze i w terminie . Już budował droge do Dabrowy - to niewiarygodny wykonawca ale najtańszy.
15:26-- Wiktor Wierzbicki: No to aby do 17.09.2019 roku i będziemy jeżdzić asfaltem aż do Góran.Ale będzie wygoda.Prawie jak w Unii Europejskiej.
6:17-- Wierzbicki: Na stronie isokolka nowe zadania powiatu poz 2 z sesji rady powiatu ujęto do przebudowy w 2019 r drogę z Ostrowia Północnego do Góran. Może kiedyś zrobią pożądną drogę do Nowej Swidziałówki i PLANT
11:18-- wojtek: "To właśnie tego wieczoru
Od bardzo wielu wieków
Pod dachem tkliwej kolędy
Bóg rodzi się w człowieku" *

Niech ta magiczna moc wigilijnego
wieczoru przyniesie Wam spokój i radość,
A każda chwila świąt Bożego Narodzenia
niech żyje własnym pięknem

życzy Wojtek z rodziną :)
10:18-- Wiktor Wierzbicki: Zgodnie z informacją podaną dziś przez proboszcza podlipskiego Msza Święta w dniu Wszystkich Świętych czyli 01.11.2018 roku będzie odprawiona o godzinie 10.00. Po mszy procesja na cmentarz i wypominki.
17:34-- Wiktor Wierzbicki: Coś się dzieje w Elblągu i Pasłęku bo gromkie "sto lat" słychać było aż na Plantach.To rodzina i koledzy śpiewali Zygmuntowi Prończykowi.A dlaczego? A no dlatego ,że skończył 70 lat.Planty dziś też zaśpiewają!!!!Powinien usłyszeć.
5:40-- Wiktor Wierzbicki: Wszystkich którzy pytali o zdrowie Mikołaja Kłusewicza informuję ,że czuje się dobrze ,już przyjeżdża na Borsukowinę a tych co chcą się więcej dowiedzieć zaprasza w odwiedziny.
17:43-- Wiktor Wierzbicki: Msza żałobna za Ś P Sławka Kłusewicza zostanie odprawiona w cerkwi w Ostrowiu w sobotę 18.08 2018 roku o godzinie 9.00
5:39-- Wiktor Wierzbicki: Msza Święta przy krzyżu na rozstajach dróg zostanie odprawiona w sobotę 28.07.2018 roku o godzinie 18.00.Zapraszamy na modlitwę w intencji Świdziałówki,Plant,Kłyszawki i Borsukowiny.
5:28-- Wiktor Wierzbicki: Pogrzeb Sławka Kłusewicza odbędzie się w środę 27.06.2018 roku w Szczecinie.
5:14-- Wierzbicki: Msza święta w Podlipkach na Boże Ciało 31 maja 2018 r o godzinie 10 wraz z procesją.
20:50-- Krzysztof: Wszystkim byłym i obecnym mieszkańcom Świdziałówki , Borsukowiny, Kłyszawki i pobliskich miejscowości życzę Wesołych Świąt
16:59-- stasia: Zachowaj w sercu
czarodziejską magię Świąt
na cały Nowy Rok...
Nie pozwól zgasnąć
bożonarodzeniowym światełkom
radości...
18:06-- stasia: Te dni to czas refleksji i zadumy nad nieodłącznym elementem życia jakim jest przemijanie… W tym zabieganym i nowoczesnym życiu tak często zapominamy ile znaczy i jak ważne jest ludzkie życie… Te dni to czas wspomnień i tęsknota za czymś, czego już nie ma…Myślami i sercem jesteśmy z naszymi bliskimi którzy już niestety odeszli na tą drugą stronę… Którzy już na zawsze będą częścią naszej historii.. których nadal kochamy i tak bardzo nam ich brakuje...
12:46-- Krzysztof: Wiadomość dla zainteresowanych: Msze w Podlipkach w/g następującego porządku : 1.11.- godz. 10,00 wraz z procesją na cmentarz. 2.11.- godz. 8.oo i 10.00 wraz z procesją na cmentarz
7:34-- Krzysztof: Kustosz to nie powinien już jechać na Planty ?
12:33-- Wierzbicki: Najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych wszystkim użytkownikom i sympatykom stronki życzy Lucjan Wierzbicki
19:04-- Irena Pronczyk: Bardzo serdecznie chcialam podziękować Witkowi Wierzbickiemu i jego żonie za obecność na uroczystości odznaczenia moich rodzicòw medalem Prezydenta Polski za długoletnie pożycie małżeńskie.
19:21-- Wiktor Wierzbicki: BĘDĘ ŻYŁ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dzięki.
21:17-- Krzysztof: Kustoszowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
5:40-- Wiktor Wierzbicki: Dzięki za info.Super.
11:27-- Wierzbicki: Zainteresowanych informuję i Pana Kustosza że 27 maja 2017 roku odbędzie się zjazd absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Sokółce. Więcej informacji na stronie szkoły.
10:34-- Wierzbicki: Najserdeczniejsze Życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych wśród rodziny i przyjaciół oraz wszelkiej pomyślności i dobrego zdrowia w nowym 2017 roku mieszkańcom i letnikom oraz sympatykom stronki życzy Lucjan Wierzbicki z miejscowości PLANTA 1 dawniej Nowa Świdziałówka 19
9:53-- wojtek: Życzę Wam:
Spełnienia wszystkich marzeń,
Przychylności wszechświata,
Siły w ramionach
I czystego ognia w sercu, co zapali wszystko wokół Was szczęściem i radością.
Niech wszystko czego się dotkniecie, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń.
Każda najdrobniejsza nawet czynność niech przybliża Was do bycia najszczęśliwszymi i najbardziej uśmiechniętymi osobami spośród wszystkich ludzi.
Tego wszystkiego i wiele innego z okazji Świąt życzy Wam bywalec sołectwa Swidziałówka i niniejszej stronki z rodziną :)
20:30-- stasia: Za kilka dni święta i ten jedyny w roku wieczór, gdy mocniej boli samotność i bardziej cieszy bliskość innych – nawet tych na co dzień nie bardzo lubianych. Magia świąt?Szczególny ich urok?A może nasz wyjątkowy do tego dnia stosunek? Wszystkiego po trosze zapewne.Chciałabym wszystkim życzyć by nadchodzące Święta były tymi najwspanialszymi,a ten jedyny w roku wieczór spełnił oczekiwania,marzenia,tęsknoty.
14:46-- Wiktor Wierzbicki: Zainteresowanych informuję ,że 01.11.2016 roku w kościele w Podlipkach Msza Święta rozpocznie się o godz 10.00. Po mszy procesja na cmentarz i wypominki.
11:31-- Wiktor Wierzbicki: Staram się raz w tygodniu zamieszczać.Ale zapas na ten rok już nie wystarczy.Szkoda ale to i tak będzie około 2000 zdjęć.Pozdrawiam.
9:51-- Wierzbicki: W ubiegłym sezonie była większa regularność w zamieszczaniu zdjęć archiwalnych i portretów czyżby brakowało zdjęć.
8:52-- wojtek: wszyscy ciężko pracują nad nowymi płotami i kominkami :)
17:33-- Wiktor Wierzbicki: No co jest???Chyba zamknę stronkę bo nikt już nie pisze ani się nie odezwie!!!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Pogoda

Polecamy

TATARSKA JURTA

Witamy w naszej księdze gości!

  1. Subject=Temat, Name=Imię, Content=Treść
  2. Image Veryfication=konieczne wpisanie ciągu liter i cyfr z obrazka w polu obok
  3. Submit=Prześlij
Subject:
Name:
Content:
Image Verification: Captcha ImageReload Image
   
 

Józef Wołek: Wspomnienia

Moja śp. mama pochodziła z Podlipek. Nazywała się Leonarda(Lonia) Kuklik córka Stefani i Władysława Kuklik. Pozdrawiam Syn Józef

środa, 21, listopad 2018 18:38

Anna Kowalczyk: Gratulacje

Gratuluje tak rzetelnych artykułów, bardzo przyjemnie się je czyta. Proszę kontynuować! Jednocześnie zapraszam na moją stronę.

czwartek, 14, styczeń 2016 09:32

a.szczepek@wielton.com.pl: pozdrowienia

Panie Wiktorze,

tak dalej.Jestem pełem uznania ndla Pańskich wysiłków i społecznikowskiej postawy.

Andrzej Szczepek, moja mama urodziła sie i mieszkała w Świdziałówce

 

niedziela, 23, listopad 2014 21:14

Wala Pilecka: Pozdrowienia dla Kazimierza Winarskiego

Zapewne mnie pamiętasz! Czy jeszcze żyje Twoja mama? Jeżeli tak to pozdrów ją odemnie.

Wala Z Kanady.

niedziela, 23, listopad 2014 20:45

Krzysztof Szczepek: Wspomnienia

Ja co prawda nie urodzilem sie w Swidzialowce,ale to miejsce zawsze bylo i jest mi bliskie.Dzieki mojej Mamie Janinie z domu Szeremeta ,ktora urodzila sie tutaj,pokochalem Swidzialowke.Przyjezdzalem tu z moimi rodzicami i bratem Andrzejem wiele razy na wakacje do domu Szeremetow a pozniej Antonowiczow.Nie mieszkam w Polsce i teraz ja przywoze tu swoje dzieci,do ziemi ich pradziadkow.Dzieki tej stronie moge tak latwo i szybko znowu zobaczyc tak bliskie mi miejsce.

czwartek, 14, listopad 2013 01:33

Rodziewicz: Wlodek

Witam! strona bardzo ciekawa, szczególnie dla mieszczucha :)

Byłem w niedzielę na cmentarzu, gdzie spoczywa kilku Radziewiczów

(Rodziewiczów), ponieważ zajmuję się genalogią Rodu Rodziewiczów, Radziewiczów interesują mnie ich korzenie..Czy to jest jedna  rodzina? Kto pomoże i wyjaśni mnie to.

Jednocześnie zapraszam na moją stronę www.rodziewicz.waw.pl

Pozdrowienia

Włodek Rodziewicz

Warszawa

wtorek, 20, sierpień 2013 15:10

stasia: pogaduszki

Interesują mnie wszelkie nowinki z życia wsi.Takie ble, ble ble...wszak "jestem solą tej ziemi'.Zawsze.Chociaz dawno tam nie mieszkam.Chcesz coś napisać?Chętnie odpiszę.

"

poniedziałek, 05, sierpień 2013 20:34

lawa: zuzanna

ładnie to prowadzicie jak bedziemy na reportazu to zawitamy

zespół pieknegoogrodu

czwartek, 06, czerwiec 2013 18:56

genek: witam

Coolpozdrawiam gienek z goran obecnie slask

poniedziałek, 05, listopad 2012 20:39

Kazimierz: Pozdrowienia

Stronka bardzo fajna, gratuluję pomysłu. Miło popatrzeć na swoje rodzinne strony. Pozdrawiam wszystkich - Kazimierz Winarski z Góran urodzony w 1947 r.

środa, 24, październik 2012 19:07

Gość: Błędy

Strona ciekawa, ale prowadzący muszą się postarać o lepszy  poziom językowy. Wielki szacunek dla Polaków, którzy byli na Syberii oraz dla Rosjanek, które pomagały Polkom. ( zdjęcie 243). Pozdrowienia  dla odwiedzających stronę.Kiss

piątek, 07, wrzesień 2012 16:51

Wierzbicki: Pozdrowienia

Pozdrawiam wszystkich znajomych i gości na stronce Lucjan Wierzbicki

czwartek, 23, sierpień 2012 12:58

Teresa: Filmy Tamary Sołoniewicz

Siłaczka z Góran i Chodzi pawa po ułance, to dwa tytuły tego samego filmu. Montowałam ten film z Tamarą

środa, 25, lipiec 2012 21:34

Stasia Prończyk Gałażyn: Ocalic od zapomnienia

Powroty do przeszłości zawsze są wzruszające. Z przyjemnością szukam śladów dawnych wspomnień, zdarzeń, ludzi, miejsc...

Chętnie obejrzałabym jakieś dawne zdjęcia. Sama mam ich sporo, niestety problemy techniczne (brak skanera) uniemożliwiają mi tymczasowo podzielenie się nimi. Postaram się niebawem to nadrobic.

Wspominam wiele pięknych chwil związanych ze Świdziałówką, Góranami i Borsukowiną. Opisuję je w książce, nad którą inensywnie pracuję od kilku lat. Jeżeli znajdą się zainteresowani i podpowiedzą mi coś od siebie, jestem otwarta na sugestie.

Pozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych również.

Stanisława Prończyk. ur. w 1948 w Borsukowinie, sąsiadka Gryków.

stasiapronczyk@o2.pl

czwartek, 19, lipiec 2012 20:44

Karol Gorlewski: archiwalne zdjęcia

Fantastyczny pomysł ze zdjęciami archiwalnymi. Ogladamy z Tatą i znalazł samego siebie :)

pozdrawiam,

Karol Gorlewski, syn Lucjana Gorlewskiego, wnuk Stanisława i Jadwigi (z domu Radziewicz) Gorlewskich

środa, 18, kwiecień 2012 09:14

Łukasz B.: Pozdrowionka!

Bardzo fajna stronka!Gratulacje.Pozdrowienia dla admina.Cool

poniedziałek, 31, październik 2011 18:13

Boguslaw i Ewa Panasiuk: Pozdrowienia!

Witamy, zajrzeliśmy do Was i gratulujemy ciekawego pomysłu! Bardzo nam się podoba! Pozdrawiamy wszystkich serdecznie a przede wszystkim administratorów strony!

niedziela, 25, wrzesień 2011 15:01

Wiktor Wierzbicki: Zdjęcia archiwalne

Opisałem zdjęcia archiwalne.

Niedługo więcej zamieszczę.

Pozdrawiam.

WW

środa, 21, wrzesień 2011 12:15

wojtek: ogrodzenie 2

ostatnio w dobie kryzysu powstaje coraz więcej nowych płotów. to chyba zapowiedź przyszłego PROSPERITY w naszej wsi :)

środa, 14, wrzesień 2011 11:47

Lucjan: Ogrodzenie

Pzrejeźdźając zauważyłem bardzo ładne ogrodzenie posesji na środku wsi , proszę brać przykład i przy tych ładniejszych domkach należałoby zmienić ogrodzenia na podobne

wtorek, 13, wrzesień 2011 14:36

Piotr Mojsak: Witam

Witam. Fajnie, że stronka powstała i widać, że coś się dziać zaczyna... Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w Świdziałówce :)

Piotr Mojsak

www.mojsak.pl

sobota, 10, wrzesień 2011 12:27

Wierzbicki: Witam

W Nowej Świdziałówce urodziłem sie w 1952 roku. Pozdrawiam wszystkich na stronce.

czwartek, 25, sierpień 2011 11:54

Stanisław Wierzbicki: Nowa strona sąsiadów

Życzę tej stronie dużo sukcesów na nowej drodze życia. Czekamy na strony pozostałych wsi z naszych okolic, może też znajdą się tam tacy zapaleńcy.

Z serdecznym pozdrowieniem,

Stanisław Wierzbicki (www.radunin.hostit.pl).

wtorek, 23, sierpień 2011 18:41

B.Boguta z Wierzbickich: wioska

Obejrzałam stronę z zaciekawieniem. Z tej wsi pochodził mój Ojciec. 15 sierpnia przejeżdżałam przez Świdziałówkę, kiedy jechałam w odwiedziny do mojej Cioci Stasi w Krynkach.

wtorek, 23, sierpień 2011 09:30

Wojtek: pięknie

wkońcu jakieś znajome tereny w internecie. proponuję jeszcze kolekcje rezydencji wstawić :). pozdrawiam forumowiczów i gości

poniedziałek, 22, sierpień 2011 20:33

Krzysztof: Swidziałówka

Gratuluje , strona będzie ciekawsza niż nasza klasa

niedziela, 21, sierpień 2011 20:13

 

Powered by Phoca Guestbook

W I O S N A

L A T O

J E S I E Ń

Z I M A